آیا می خواهید در عصر ارتباطات ، با تکنولوژی روز دنیا همراه شوید؟ آیا می خواهیدکسب و کار خود را توسعه دهید و سودبیشتری کنید ؟ آیا می خواهید درتمام شهرهای ایران شعبه 24 ساعته داشته باشید ؟ فقط کافیست :


حضور خود را پررنگ تر کنید و در فضای مجازی و اینترنت وب سایت خود را راه اندازی کنید

اما چطور وب سایت خود را راه اندازی کنیم؟

 راه اندازی وب‌سایت فرآیندی دردسرساز است. از یک طرف بد قولی برنامه نویسان و دستمزد بالای آن‌ها، شما را کلافه می کند و از طرفی دیگر طولانی بودن زمان راه اندازی وبسایت خونتان را به جوش می آورد. از این‌ها گذشته، پس از تکمیل شدن کارها و راه افتادن وب‌سایت، با مشکلات تازه‌یی مواجه خواهید شد. نبود پشتیبانی قوی، خطاهای کدنویسی، تنظیم سئو و به روزرسانی، تنها چند نمونه از مشکلات پیش روی شما خواهند بود.

در همین راستا و برای آسان‌تر شدن طراحی وب‌سایت، تیم ما شروع به راه اندازی سامانه سایت ساز سریع و انلاین وب کوییک کرد.


کوییک چیست؟ 
کوییک یک نرم افزار مبتنی بر وب است که با محیط کاربری بسیار ساده ، امکانات قدرتمندی را درجهت طراحی و راه اندازی وب سایت بدون نیاز به تخصص و دانش برنامه نویسی با قیمت باورنکردنی اما واقعی در اختیار کاربران قرار می دهد


شاید در نگاه اول این امر کمی محال به نظر برسد و با خود فکر کنید که باید با سیستمی بسیار پیچیده روبه‌رو شوید. پس بهتر است بدانید که در یک سال گذشته، تیم کوییک تمام تلاش خود را صرف طراحی سیستمی کرده است که افراد بتوانند به ساده ترین شکل و در کم‌ترین زمان، وب سایت خود را داشته باشند و درعین حال از تمامی امکانات یک وب سایت تخصصی نیز بهره‌مند شوند.
روش استفاده از وب کوییک بسیار آسان است و امکاناتی که برای ساخت وب‌سایت در اختیار شما قرار می دهد فوق‌العاده است.
بهینه سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو، امکان ویرایش و مدیریت متون و تصاویر، ایجاد دسترسی های نامحدود برای کارکنان، اضافه کردن صفحه، اتصال به دامنه‌ی دلخواه، ایجاد وبلاگ، آمارگیری حرفه ای، خبرنامه و ایجاد فروشگاه متصل به درگاه‌های بانکی، تنوع قالب های رایگان براساس شغل و نیازهای کاربران.تنها بخش کوچکی از امکانات سایت‌ساز وب کوییک است. 

هدف اصلی تیم کوییک، ساده سازی طراحی وب سایت برای تمام افراد با هر سطحی از دانش است که تاکنون آن را به بهترین شکل ممکن ارائه کرده است و این مسیر را ادامه خواهد داد. در حقیقت کوییک نخستین سامانه‌ی سایت ساز تحت وب در ایران نیست، اما به جرات می‌توان گفت که بهترین سامانه‌ی سایت ساز در ایران است.

 
پس اگر برای ورود به دنیای کسب و کار دیجیتال آماده اید و برای راه اندازی وب‌سایت خود اقدام نکرده اید، هم اکنون به جمع کاربران کوییک بپیوندید و تنها در 5 دقیقه وب‌سایت خود را راه اندازی کنید و با سلیقه خودتان طراحی و انتشار نمائید

شروع راه اندازی وب سایت شما درهمین لحظه و با مدیریت شما