این طراحی ویژه پزشکان و به منظور افزایش کیفیت ارائه خدمات سلامت و درمان کشور و تسهیل و تسریع در ارتباط پزشکان و بیماران آنها می باشد.

از ویژگی های وب سایت پزشکان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1- صفحه نخست
شامل نمایش اسلایدی تصاویر، معرفی اجمالی پزشک همراه با تصویر وی،آخرین سوالات مطرح شده که از جانب پزشک پاسخی دریافت نمودند، اطلاعیه های درج شده توسط پزشک و ...

2- معرفی پزشک
این صفحه اغلب شامل متن کامل معرفی پزشک، تصویر وی، فعالیت های پزشکی و هرگونه اطلاعات مفید مربوط به پزشک می باشد.

3- مقالات
این صفحه به انتخاب پزشک می تواند شامل مقالات پزشک در کنگره ها و مجلات بین المللی و یا مقالات پیرامون درمان و سلامت باشد.

4- گالری تصاویر
می تواند شامل تصاویر بیماریها، بیماران درمان شده توسط پزشک، مراکز درمانی و دستگاه های مرتبط با فعالیت پزشک و ... باشد.

5- سوالات رایج پزشکی
بیماران قبل از مطرح کردن سوال خود ممکن است با جست و جو در سوالات مطرح شده و خواندن سوالات رایج پزشکی پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

6- از پزشک بپرسید
بیماران سوالات پزشکی خود را مطرح می کنند. پزشک در اسرع وقت به سوالات پاسخ داده و پاسخ به ایمیل مطرح کننده سوال ارسال می گردد.

7- وقت دهی اینترنتی بازدیدکنندگان می توانند روز و ساعت وقت درخواستی خود را انتخاب نمایند. مشخصات متقاضی به صورت SMS به پزشک ارسال می گردد و پزشک می تواند جهت تایید و یا لغو وقت درخواستی اقدام کند و به متقاضی اطلاع دهد.

8- خدمات بیمه ای
در صورتی که پزشک با شرکت های بیمه ای قرارداد داشته باشد می تواند برای اطلاع بیماران و سایر مراجعین به وب سایت مشخصات بیمه های طرف قرارداد را در این صفحه ذکر کرد.

9- اخبار پزشکی روز
آخرین اخبار پزشکی را وب سایت های معتبر خبری دریافت و به مراجعین وب سایت نمایش می دهد.

10- پیوندهای مفید
لیستی از نام و آدرس وب سایت های مفید پزشکی می باشد که توسط پزشک برای استفاده بیماران و سایر پزشکان مراجعه کننده به وب سایت ایجاد می شود.

11- تماس با پزشک
بیماران، همکاران، مدیران مراکز درمانی، مجلات و سایر افراد می توانند از این قسمت پیام خود را به پزشک ارسال نمایند. پزشک پیام را به صورت SMS روی موبایل و همچنین داخل ایمیل و پنل مدیریتی وب سایت خود دریافت می کند و در صورت پاسخدهی به آن، پاسخ به ایمیل گیرنده پیام ارسال می گردد.

شروع راه اندازی وب سایت شما درهمین لحظه و با مدیریت شما