شاید این جمله را زیاد شنیده باشید " طراحی سایت خود را به ما بسپارید! "

با جستجو در این رابطه با حجم عظیمی از شرکت های طراحی سایت مواجه خواهید شد که هر کدام برای وب سایت شما قیمت و پیشنهاد های متفاوت دارند، این موضوع که به کدام شرکت اعتماد کنید و طراحی وب سایت خود را به آن بسپارید خود یک مساله مهم میباشد و قیمت های متفاوت ارائه شده از طرف آنها مسئله دیگر

آشفته بازار طراحی سایت از نظر قیمت ، خدمات ارائه شده و پشتیبانی باعث میشود تا تصمیم گیری شما مشکل شود، از این رو شما باید مدیریت سایت خود را به فرد مورد اطمینان و کارشناس بسپارید !

اما پیشنهاد بهتری نیز برای شما وجود دارد.

استفاده از سایت ساز برای ایجاد و طراحی سایت با مدیریت خودتان بدون نیاز به تخصص و  دانش برنامه نوسی

لازم است برای شروع سایت ساز را بشناسید.

سایت ساز چیست ؟

سایت ساز ها ابزارهایی هستند که امکان ساخت و ویرایش یک وبسایت را بدون نیاز به دانش برنامه نویسی، در اختیار کاربران قرار می دهند. سایت سازها به دو گروه تقسیم می شوند: آنلاین (تحت وب) و آفلاین (نرم افزار).

سایت سازهای آنلاین نرم افزارهایی تحت وب هستند که از طرف برخی از شرکت ها به طور اختصاصی طراحی می شوند و در اختیار کاربران قرار می گیرند مانند سایت ساز وب کوییک . سایت سازها به کاربران این امکان را می دهند تا وبسایت شخصی خود را به آسانی راه اندازی نمایند. گونه ای دیگر از سایت سازها، امکان ساخت وبسایت های تجاری یا تبلیغاتی را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.

دستۀ سوم و پیچیده تری نیز وجود دارد که امکان مدیریت آسان محتوا را نیز به کاربران می دهد. با افتخار می توانیم بگوییم که همۀ این امکانات در سامانه سایت ساز وب کوییک در اختیار کاربران ایرانی قرار گرفته است تا آنها بتوانند به راحتی و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی اقدام به ایجاد وبسایت دلخواه خود نمایند.

سایت سازهای آفلاین، نرم افزارهایی هستند که بر روی رایانه شخصی افراد نصب و اجرا می شوند. آنها به کاربران امکان می دهند که وبسایت خود را طراحی کنند و پس از تکمیل تمامی مراحل، وبسایت خود را بر روی هاست و دامنه دلخواهشان راه اندازی نمایند. اینگونه نرم افزارها، عموما به عنوان "نرم افزارهای طراحی سایت" شناخته می شوند تا "سایت ساز".

آشفته بازار طراحی سایت باعث شد تا ورود سایت ساز ها به عرصه ی طراحی سایت پررنگ تر شود.

مزیت های سایت ساز نسبت به طراحی سایت توسط برنامه نویسان :

- سیستم کاملا پویا و داینامیک برای ویرایش آسان وب سایت
- سادگی کار با نرم افزار بدون نیاز به دانش برنامه نویسی 
- تغییر قالب وب سایت بدون پرداخت هزینه
- هزینه بسیار پایین نسبت به طراحی سایت
- ساخت سایت بر اساس سلیقه ی شما


 سایت ساز وب کوییک

کوییک ؟ نرم افزاری مبتنی بر وب است که با محیط کاربری بسیار ساده ، امکانات قدرتمندی را درجهت طراحی و راه اندازی وب سایت (بدون نیاز به تخصص و دانش برنامه نویسی ) با قیمت باورنکردنی اما واقعی در اختیار کاربران قرار می دهد.سایت ساز وب کوییک اولین سامانه طراحی وبسایت فارسی به صورت آنلاین نیست، اما به جرات می توان گفت که بهترین سامانۀ سایت ساز فارسی زبان است. امکاناتی که وب کوییک در اختیار کاربران قرار می دهد بی نظیر است. 
کافیست یکبار امتحان کنید و به مدت 7 روز بصورت رایگان تست نمائید پس همین حالا به جمع کاربران وب کوییک بپیوندید...

شروع راه اندازی وب سایت شما درهمین لحظه و با مدیریت شما